ПЕ фітинги нашої компанії «Р-Пласт» призначені для монтажу трубопроводів з поліетилену любого призначення та розміру. Фітинги ПЕ застосовуються при будівництві приватних трубопроводів і прокладці міських магістралей. Використовуються в водопровідних системах, в тому числі для питтєвого водопостачання, каналізації та дренажних мереж, для газопроводів і т.д. Литі ПЕ фітинги не відносяться до високовартісних будівельних матеріалів, а монтаж трубопроводу здійснюється без використання складних робіт та спеціальної тяжкої техніки.

ПЕ фітинги виготовляються з поліетилену низького тиску високої щільності. Технологія виробництва ПЕ литих фітингів така ж, як і у поліетиленових труб, а це означає, що по міцності та якості вони ніскільки не програють трубам ПЕ. Для їх виробництва застосовують шнекове обладнання, що використовує метод безперервної екструзії. Використання поліетилену низького тиску при виробництві литих фітингів дозволяє забезпечити підвищену міцність та зносостійкість. Литі ПЕ фітинги для труб служать на протязі кількох десятків років, забезпечуючи безперебійну роботу систем. Вони стійкі до агресивного хімічного середовища та не вступають в реакцію з активними складниками транспортованої речовини, добре переносять температурні коливання та фізичну деформацію. Литі фітинги для труб ПЕ не ржавіють, не окисляються та не розкладаються з часом, не змінюють свій діаметр за рахунок сторонніх відкладень та засорів в трубопроводі і зберігають постійну пропускну здатність. Поліетиленові литі фітинги виробляються різного діаметру та форми. Відводи(коліна) дозволяють здійснювати поворот трубопроводу в любому напрямку, трійники та хрестовини дозволяють реалізувати розгалуження трубопроводу, за допомогою фланцевого закінчення і фланцю можливо приєднати трубопроводи з ПЕ до запірної арматури чи до трубопроводу зі сталі.

Приєднуються ПЕ фітинги до трубопроводів з ПЕ за допомогою зварювання в стик з використанням спеціального зварювального обладнання, шляхом нагріву торцевих частин фітингу і труби, після чого, труба та фітинг зварюються в одне ціле, що забезпечує повну герметичність з’єднання, що виключає протікання або проникнення сторонніх речовин в середину трубопроводу. Надійність з’єднання не втрачається з часом та зберігається на протязі всього періоду експлуатації трубопроводу – кілька десятків років. Надійність з'єднання не втрачається з часом і зберігається на протязі всього періоду експлуатації трубопроводу – кілька десятків років. На даний момент в асортименті продукції нашої компанії представлений широкий вибір ПЕ фітингів різного діаметру.